Benim Bilmem Eşim Bilir Evi yeni bölümü ile devam ediyor. cuma günü 10. bölümünden sonra pazartesi günü 11. bölümü ile 16.00’da başlıyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi bugün yine çok heyecanlı bir bölümü ile karşınızda. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi bugünün oyunun adı “Dengesiz Sopa” oyunudur. Oyunu kazanan çift puan alacak ve evin Kral’ı ve Kraliçe’si seçilecek. Bakalım Dengesiz Sopa oyununu kim kazanacak ve kim kral, kraliçe olacak. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde tartışmalar oluyor?

ben-bilmem-esim-bilir-evi-yeni-bölüm-izle

ben-bilmem-esim-bilir-evi-yeni-bölüm-izle

Oyuna geçen yarışmacı çiftler ise dengesiz sopa oyununda 3 dakika süre verilecek. Bu süre içinde hangi çift kullandığı sopayla en çok bardağı masada biriktirirse oyunu kazanacak. Kazanan çift ise kral ve kraliçe seçilerek kral dairesine bir hafta süreyle yerleşecek.

 

ben-bilmem-esim-bilir-evi-izle-dengesiz-sopa-oyunu

ben-bilmem-esim-bilir-evi-izle-dengesiz-sopa-oyunu

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 3. haftanın 11. yeni bölümünde herkez kral ve kraliçe olmak için elinden gelen herşeyi yapacaklar. Ve hiç durmadan pes etmeden savaşacaklar. Şuan neler oluyor? Sedat Esra’yı arkasından konuşmakla suçluyor. Bir birilerine zıt olan çiftler tartımaya devam ediyor. Şule Zeybek’de büyüyecek olaylara yerinde müdahale ediyor.

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Canlı Yayın İzle Youtube